Kullanım Şartları

kullanım şartları

Hasancan.net.tr sitesinin ziyaretçileri, bu sayfada yer alan kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesinde herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.


Gizlilik ve Kullanım Koşulları


Hasancan.net.tr, herhangi bir kullanıcı hatası, iletişim kesintisi veya bilgisayar virüsü sonucu oluşan zarar veya ziyandan dolayı sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı, hasancan.net.tr sitesinin reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek DART çerezinin kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Adsense web sitemizi ziyaret ettiği zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktadır. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.


Fikri Mülkiyet Hakları


Kullanıcı, hasancan.net.tr sitesinde yer alan içerik, bilgi ve materyallerin sadece kişisel kullanım hakkına sahip olduğunu kabul eder. Kullanıcı, bu sitede yer alan içerik, bilgi ve materyalleri, hasancan.net.tr’ye ait tıklanabilir kaynak belirtmediği taktirde kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Yukarıda bahsedilen durumlardan biriyle karşılaşılması durumunda kullanıcı hakkında yasal işlem başlatılır. Ayrıca kullanıcılar hasancan.net.tr’de yayınlanan wordpress botları kullanmaları halinde kaynak site ile aralarında herhangi bir fikri mülkiyet sorunu yaşanması durumunda hasancan.net.tr sorumlu tutulamaz.


Telif Hakları Konusunda


Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; hi@hasancan.net.tr e-posta adresinden veya sitemizin “İletişim” kısmından bize ulaşabilirler.

Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler yönetim tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


Değişiklik Hakları


Hasancan.net.tr, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda ve kullanıcıya haber vermeksizin kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanım koşulları ve gizlilik politikasında yapılan değişiklik, ekleme, iptal ve düzenleme takibi tamamen kullanıcı sorumluluğundadır. Kullanıcı, hasancan.net.tr’yi kullanmakla bu olası değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı bu siteyi kullanmakla, site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması durumunda bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunları‘na göre çözümleneceğini kabul eder.


Ziyaretçi Yorumları


Sitemizdeki yazılara gönderilen yorumlar, editör onayından sonra yayımlanır. Yayımlanma öncesinde yorumların özüne dokunmadan, sitenin kalite standardına uygunluk için, gramer açısından bir düzeltme gerekiyorsa, bu düzenleme ve düzeltme yapılır. Ayrıca, siteye hiçbir katkısı olmayan, “sağol”, “güzelmiş” gibi kısa ve link içeren yorumlar yayımlanmaz. İlgili sayfanın içeriğine bir katkı sağlayan yorumlara öncelik verilir. Yorumların içindeki internet bağlantıları da, eğer diğer kullanıcılar için yararlı olacaksa, silinmeden yayımlanır. Yorumların editör çalışması ve onay süreci, 1 saat ile 24 saat arasında değişir.


Bu Yazıyı Paylaş :


TemaHEX