Anlam Verilemeyen 14 İnternet Sitesi

BURADASIN
Hasan Can Varsayılan


Birbirinden garip ne olduğuna anlam veremeyeceğiniz web sitelerini derledim. Sitelerde fazla vakit geçirmenizi önermem zira kendinizi kaptırırsanız çıkmanız, ayrılmanız kolay olmaz.

 

Enricks

Gerçek olmayan bir hastalığı, virüsü sanki gerçekmiş gibi hakkında yazılar yazılan bir site. Ayrıca site çok geniş, uzun süre araştırma yaparsanız birbirinden iğrenç, bünyenizin kaldıramayacağı şeylerle karşılaşabilirsiniz.

ENRICKS

Anomalies Unlimited

Kimyasallar, hayaletler, seri katiller, sapıklar, ceset fotoğrafları, işkence imajleri şeklinde rahatsız edici içeriklerle beraber bununla birlikte arkeolojik kazılar, bilim ve dinler hakkındaki daha önce görülmemiş bilgiler içeren bir sitedir. Kimin tarafından yayınlandığı bilinmiyor sadece derhal uyarayım, 18 yaşından küçüklerin girmesi sakıncalı olabilir.

Anomalies Unlimited

Anasomnia

Işıkları söndürüp, kamera ve mikrofonunuzu etken hale getirerek gerici bir deneyim yaşamak isterseniz anasomnia.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Anasomnia

Fusion Anomaly

Illuminati, Nano-teknoloji, garip deneyler, uyuşturucular ve piramitler hakkında bilgi ve içerikler barındıran bu internet sitesinde nodes adı verilen binlerce kategori yer almaktadır. İşin ilginç yanı ise sadece bir kişinin hazırlaması imkansız olan sayısız içerik, içinden çıkılamayan sanal bir bilgi labirenti haline gelmiştir.

Fusio Anomaly

White Enamel

Bir oyun benzeri bu site bir akıl hastanesinde yapılacak geziyi konu alıyor. Gerçek fotoğraflar ve sesler kullanılan bu korkutucu gezi yaşanmış hikayelere dayanıyor. Akıl hastanesinde gezintiye çıkıyor, doğru yerlere tıklıyor ve yaşanmış olayların içinde ürkütücü bir maceraya atılıyorsunuz.

White Enamel

Truthism

Reptilianlar, piramitler, dünya dışı varlıklar, insan genetiği gibi kolay kolay hiçbir yerde bulamayacağınız bilgiler içeren bu sitenin kimin tarafından oluşturulduğu hakkında bir bilgi yok.
Truthism

– 973-Eht-Namuh-973

Kimin tarafından yayınlandığı bilinmeyen bu sitede illuminati etkileri ve şifrelenmiş bir dizi mesajların olduğu söyleniyor. Sitede bulunan yazılarda paragraflar genellikle üçgen formundadır. Sayılar, renkler ve tuhaf grafiklerle bir şeyler anlatılmaya çalışılmış. Bozuk bir ingilizce kullanıldığı için bazı kişiler tarafından dünya dışı varlıklardan gelen mesajlar olduğu iddia edilmiştir.
973 eht

Lost All Hope

İntihar rehberi olarak adlandırabileceğimiz bu sitede, intihar nedenleri, metotları, hikayeleri ve istatistikleri yer almaktadır. Başa silahla ateş edilmesinde, aşırı doz uyuşturucu kullanımında, karbondioksit zehirlenmesinde, yüksek bir yerden atlanması gibi birçok intihar girişiminde yaşanacak acı, ölüm ihtimali, ölüm süresi gibi veriler yayınlanmaktadır. Kimliği belirsiz site yöneticileri sanal para birimi olan bitcoin karşılığında depresif, intihara meyilli üyelere intihar rehberleri hazırlamaktadır.

lostallhope

Normal Porn For Normal People

Adını bakıp aldanmayın, çünkü içeriği çok farklı anlamsız videolardan oluşuyor. Dr. Richard van Buren adıyla yayın yapan kişi Normalcy Project adıyla ürpertici, absürt videolar yayınlıyor. Söylentilere göre sitede mesajların arasına gizlenmiş linklerde aşırı derecede rahatsız edici videolar bulunuyor.

normalpornfornormalpeople

Sentimental Corporation

Randy Prozac isimli bir kişi tarafından hazırlanmış bu siteyi ilk açtığından ekranda nothing yazan bir televizyon izleyen bir çift görüceksiniz. Ancak üst kısımda 5 resim yer alıyor ve bu resimlerin her biri sizi rahatsız edici ve ürpertici sayfalara yönlendiriyor. Dahası ekranın sağ alt kısmında bulunan ‘ultra material linkine tıkladığınız zaman oldukça rahatsız edici satanist sembol ve sübliminaller içeren videolar yer almaktadır. Sitenin yaratıcısı bu videoların insanların akıl sağlığını bozmak amacıyla hazırlandığını söylemektedir.

sentimental

– This Man

Bu sitede robot resmi benzeri bir adamın fotoğrafı yer almaktadır. işin ilginç yanı siteyi ziyaret eden dünyanın her tarafından alakasız yüzlerce insan bu resimdeki adamı daha önce gördüklerini söylemektedir. Siz gördünüz mü?

thisman

Joy Of Satan

Satanizm hakkında en geniş bilgileri içeren web sitesidir. Site kurucusu satanizmi bir din olarak kabul etmiş ve mensubu olunması için yapılması gerekenleri, ritüelleri, sembolleri, ölümden sonraki hayatı ayrıntılı bir şekilde anlatmış. Sitenin dünya çapında binlerce takipçisi bulunmaktadır.
joyofsatan

The Outbreak

Bir korku filmi içinde oyun oynayacağınız bu sitede senaryonun ilerleyişi sizin seçimlerinize göre değişiyor, amaç hayatta kalmak.

Outbreak

Death Row

Teksas Kriminal Suçlar Dairesinin web sitesinde idam edilen mahkumların bilgileri, suçları ve ölmeden önceki son sözleri açıklanıyor.

teksasAnlam Verilemeyen 14 İnternet Sitesi Konusuna Ait Etiketler

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Benzer Yazılar

Karga Shop

Karga Shop Alışverişim

Mayıs 30, 2017

TemaHEX